فروش لایسنس آنتی ویروس و ESET Internet Security

گروه استاد شبکه ارایه کننده خدمات شبکه های کامپیوتری و فروشنده لایسنس آنتی ویروس های ESET، فروش لایسنس آنتی ویروس ESET را به صورت نیم بها به قیمت

انجام میدهد. توجه داشته باشید که فروش لایسنس آنتی ویروس و Internet Security شرکت ESET به صورت تضمینی و 100% اورجینال انجام میشود و بعد از خرید و فعال سازی لایسنس، برای شما ایمیلی از شرکت ESET ارسال خواهد شد که نشانگر اورجینال بودن لایسنس فروخته شده توسط سایت استاد شبکه خواهد بود.

پس از انجام عملیات پرداخت، لایسنس به ایمیل و شماره تلفنی که در زمان خرید وارده کرده اید ارسال میشود که زمان ارسال لایسنس در ساعات کاری حداکثر تا 3 ساعت و در ساعات غیرکاری و روزهای تعطیل تا 24 ساعت خواهد بود.

برای استفاده از این لایسنس ها ابتدا نسخه اصلی و متناسب با سیستم عامل خود را از این صفحه  سایت اصلی شرکت ESET دانلود و نصب کنید. سپس با لایسنس دریافتی از این خرید فقط اقدام به فعال سازی آنتی ویروس دانلود شده خود کنید.

برای سیستم عامل اندروید نسخه اصلی آنتی ویروس ESET را از Play Store گوگل تهیه کنید.

لایسنس های خریداری شده از این سایت قابلیت فعالسازی نسخه های اصلی آنتی ویروس و Internet Security شرکت ESET و بروزرسانی مداوم آن در طول دوره خرید را دارا می باشد.
مدت زمان اعتبار لایسنس های یکساله خریداری شده از زمان ارسال لایسنس به ایمیل و شماره موبایل شما ممکن است بین 350 تا 375 روز متغیر باشد.

هرگونه مشکل در این لایسنس توسط بخش پشتیبانی مرتفع خواهد شد. همچنین در صورت تمایل امکان انجام فعال سازی رایگان آنتی ویروس خریداری شده به صورت ریموتی با استفاده از نرم افزار anydesk توسط گروه استاد شبکه با هماهنگی قبلی ممکن میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *