فروش لایسنس آنتی ویروس ESET

فروش لایسنس اورجینال آنتی ویروس و Internet Security شرکت ESET از سایت گروه استاد شبکه با مناسب ترین قیمت فقط با چند کلیک

قیمت لایسنس های آنتی ویروس

فروش لایسنس ESET

برای خرید لایسنس اورجینال دو کاربره کامپیوتر به قیمت 60هزار تومان کلیک کنید

توجه داشته باشید که فروش لایسنس آنتی ویروس و Internet Security شرکت ESET به صورت تضمینی و 100% اورجینال انجام میشود و بعد از خرید و فعال سازی لایسنس برای شما ایمیلی از شرکت ESET ارسال خواهد شد که نشانگر اورجینال بودن لایسنس فروخته شده توسط سایت استاد شبکه خواهد بود.

پس از انجام عملیات پرداخت، لایسنس به ایمیل و شماره تلفنی که در زمان خرید وارده کرده اید ارسال میشود که زمان ارسال لایسنس در ساعات کاری حداکثر تا 3 ساعت و در ساعات غیرکاری و روزهای تعطیل تا 24 ساعت خواهد بود.

برای استفاده از این لایسنس ها ابتدا نسخه اصلی و متناسب با سیستم عامل خود را از صفحه سایت اصلی شرکت ESET دانلود و نصب کنید. سپس با لایسنس دریافتی از این خرید فقط اقدام به فعال سازی آنتی ویروس دانلود شده خود کنید.

برای سیستم عامل اندروید نسخه اصلی آنتی ویروس ESET را از این صفحه Play Store گوگل تهیه کنید.

لایسنس های خریداری شده قابلیت فعالسازی نسخه های اصلی آنتی ویروس و Internet Security شرکت ESET و بروزرسانی مداوم آن در طول دوره خرید را دارا می باشد.
مدت زمان اعتبار لایسنس های یکساله خریداری شده، از زمان ارسال لایسنس به ایمیل و شماره موبایل شما ممکن است بین 350 تا 375 روز متغیر باشد.

هرگونه مشکل در این لایسنس توسط بخش پشتیبانی مرتفع خواهد شد. همچنین در صورت تمایل امکان انجام فعال سازی رایگان آنتی ویروس خریداری شده به صورت ریموتی با استفاده از نرم افزار anydesk توسط گروه استاد شبکه با هماهنگی قبلی وجود دارد.

2 دیدگاه در مورد “فروش لایسنس آنتی ویروس ESET”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *