نصب و راه اندازی پرینتر در محل شما

نصب و راه اندازی پرینتر در محل

خدمات نصب و راه اندازی انواع پرینتر در محل شامل پرینترهای لیزری، پرینترهای چندکاره و پرینترهای حرارتی به صورت حضوری در سراسر تهران یکی از خدماتی است که توسط گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه در زمینه شبکه و کامپیوتر انجام میشود.

امروزه انواع مختلف پرینتر به منظور استفاده های مختلف تولید شده اند و تقریبا اکثر کسب و کارهای نیاز به استفاده از یکی از انواع

  • پرینترجوهرافشان
  • پرینترهای لیزری B/W
  • پرینترهای لیزری رنگی
  • پرینترهای عکاسی
  • پرینترهای چندمنظوره
  • پرینترهای حرارتی
  • پرینترهای قلمی
  • پرینترهای صنعتی
  • پرینترهای بارکد

دارند که پرینترهای حرارتی یکی از انواع چاپگرها میباشند که با ایجاد گرما یا حرارت متن مورد نظر را روی رول کاغذی مخصوص چاپ میکند. این دسته از چاپگرها برخلاف سایر چاپگرهای موجود، نیازی به جوهر یا شارژ کارتریج ندارند و برای شرایطی مناسب هستند که تعداد پرینت بالایی در روز گرفته شده اما ماندگاری متن چاپ شده از اهمیت کمتری برخوردار باشد.

پرینترهای حرارتی کاملا مناسب استفاده در درمانگاهها، رستورانها، فروشگاه ها و تمامی مراکزی است که روزانه نیاز به چاپ تعداد بالایی قبض دارند. برای نصب این پرینترها هم مانند سایر پرینترها نیاز به درایو آن دارید که معمولا در زمان خرید داخل کارتن دستگاه در یک CD وجود دارد. در صورتی که CD درایور پرینتر حرارتی شما به هر دلیلی در دسترس نیست میتوانید با جستجو در اینترنت و وارد کردن مدل دقیق دستگاه درایور مناسب را پیدا و روی سیستم نصب کنید تا بتوانید بعد از اتصال پرینتر به کامپیوتر از آن استفاده کنید.

گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه در زمینه شبکه و کامپیوتر آماده ارایه خدمات مربوط به نصب و راه اندازی و اشتراک گداری انواع پرینتر در محل شما میباشد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان بتوانید از پرینتر خود در سطح شبکه و یا روی سیستم خود استفاده کنید.

نصب و راه اندازی پرینتر حرارتی

در پرینترهای حرارتی مانند روش پرینت اتو برای انتقال طرح مدار روی فیبر مدار چاپی استفاده میشود. در چاپگرهای حرارتی، تنها هزینه چاپ، تهیه رول کاغذ مخصوص است که استفاده از این نوع پرینترها را مقرون به صرفه میکند. معمولا کاغذ چاپگرهای حرارتی را در بازار با نام فیش پرینتر میشناسند که به صورت رول عرضه میشود و بسته به کیفیت و اندازه طول رول، دارای قیمت های متفاوتی هستند.

آموزش تعمیر و تنظیمات دستگاه کپی

میتوانید برای اعزام تکنسین به محل برای تعمیر کامپیوتر و رفع مشکلات شبکه خود با ما تماس بگیرید.

خلاصه
product image
رتبه بندی
1star1star1star1star1star
رتبه کاربر
5 based on 6 votes
نام شرکت
Lanmaster.ir
نام خدمات یا محصول
نصب و راه اندازی پرینتر در محل
قیمت
تومان 250000
دسترسی به خدمات یا محصول
Pre-Order Only

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.