خدمات پشتیبانی کامپیوتر و شبکه در محل مشتری

نصب و راه اندازی پرینتر در محل

خدمات نصب و راه اندازی انواع پرینتر در محل شامل پرینترهای لیزری، پرینترهای چندکاره و پرینترهای حرارتی به صورت حضوری در سراسر تهران یکی از خدماتی است که توسط گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه در زمینه شبکه و کامپیوتر انجام میشود.

همچنین اشتراک گذاری پرینتر و چاپگر در محل مشتری از جمله خدمات دیگری میباشد که میتوانید برای آن با ما تماس بگیرید. منظور از اشتراک گذاری پرینتر ایجاد امکان استفاده از یک دستگاه پرینتر توسط سایر سیستم های موجود در شبکه است.

برای اعزام نصاب پرینتر به محل و ثبت سفارش برای نصب و راه اندازی در محل خود می‌توانید از طریق تماس با شماره های 

02163877763

09355213763

و اعلام درخواست خود در سریع ترین زمان خدمات مورد نظر خود را در محل دریافت کنید.

هزینه نصب و اشتراک گذاری پرینتر در شبکه

 هزینه انجام خدمات نصب و اشتراک گداری پرینتر روی سیستم های دیگر شبکه بین 300 تا 600 هزار تومان می باشد. متغیر بودن قیمت نصب و اشتراک گذاری پرینتر در محل بسته به تعداد دستگاه هایی که میخواهید روی آنها از یک پرینتر استفاده کنید و نیز نوع نصب پرینتر و درایور پرینتر می باشد. 

برای اطلاع دقیق از هزینه میتوانید در زمان تماس با ما برای اعزام کارشناس نصب پرینتر با اعلام شرایط و تعداد سیستم های خود از مبلغ دقیق هزینه مطلغ شوید.

همانطور که میدانید دستگاه های چاپگر توسط شرکت های مختلف و برای اهداف کاری متفاوت تولید میشود. مهمترین برندهای های تولید کننده دستگاه چاپگر HP, Canon,Konica,Samsung میباشند که در همه اینها روال نصب دستگاه چاپگر تقریبا یکسان است و فقط درایور دستگاه ها متفاوت است.

انواع کاربردهای پرینتر

یکی از کاربردهای پرینتر در فروشگاه ها و شرکت ها صدور فاکتور برای مشتریان است. یکی دیگر از خدمات گروه استاد شبکه نصب نرم افزار صدور فاکتور، مدیریت موجودی کالاها و مشتریان است. برای نصب نرم افزار صدور فاکتور و مدیریت موجودی و مشتریان میتوانید با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین بتوانید از این خدمات ما استفاده کنید.

امروزه انواع مختلف پرینتر به منظور استفاده های مختلف تولید شده اند و تقریبا اکثر کسب و کارهای نیاز به استفاده از یکی از انواع

  • پرینترجوهرافشان
  • پرینترهای لیزری B/W
  • پرینترهای لیزری رنگی
  • پرینترهای عکاسی
  • پرینترهای چندمنظوره
  • پرینترهای حرارتی
  • پرینترهای قلمی
  • پرینترهای صنعتی
  • پرینترهای بارکد

دارند که پرینترهای حرارتی یکی از انواع چاپگرها میباشند که با ایجاد گرما یا حرارت متن مورد نظر را روی رول کاغذی مخصوص چاپ میکند. این دسته از چاپگرها برخلاف سایر چاپگرهای موجود، نیازی به جوهر یا شارژ کارتریج ندارند و برای شرایطی مناسب هستند که تعداد پرینت بالایی در روز گرفته شده اما ماندگاری متن چاپ شده از اهمیت کمتری برخوردار باشد.

پرینترهای حرارتی کاملا مناسب استفاده در درمانگاهها، رستورانها، فروشگاه ها و تمامی مراکزی است که روزانه نیاز به چاپ تعداد بالایی قبض دارند. برای نصب این پرینترها هم مانند سایر پرینترها نیاز به درایو آن دارید که معمولا در زمان خرید داخل کارتن دستگاه در یک CD وجود دارد. در صورتی که CD درایور پرینتر حرارتی شما به هر دلیلی در دسترس نیست میتوانید با جستجو در اینترنت و وارد کردن مدل دقیق دستگاه درایور مناسب را پیدا و روی سیستم نصب کنید تا بتوانید بعد از اتصال پرینتر به کامپیوتر از آن استفاده کنید.

گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه در زمینه شبکه و کامپیوتر آماده ارایه خدمات مربوط به نصب و راه اندازی و اشتراک گداری انواع پرینتر در محل شما میباشد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان بتوانید از پرینتر خود در سطح شبکه و یا روی سیستم خود استفاده کنید.

نصب و راه اندازی پرینتر حرارتی

نصب پرینترهای حرارتی

مورد استفاده اصلی پرینترهای حرارتی برای صدور فاکتور است. پرینترهای حرارتی نیازی به جوهر یا تونر ندارند و مواد اولیه مورد نیاز این پرینترها فقط همان رول های کاغذ می باشد که البته انواع مختلف با قیمت و کیفیت ها متقاوتی دارند. برای راه اندازی سیستم صدور فاکتور و مدیریت موجودی کالا و مشتریان میتوانید از طریق تماس با شماره های

02163877763

09355213763

و اعلام درخواست خود در سریع ترین زمان خدمات مورد نیاز خود را در محل دریافت کنید.

در پرینترهای حرارتی مانند روش پرینت اتو برای انتقال طرح مدار روی فیبر مدار چاپی استفاده میشود. در چاپگرهای حرارتی، تنها هزینه چاپ، تهیه رول کاغذ مخصوص است که استفاده از این نوع پرینترها را مقرون به صرفه میکند. معمولا کاغذ چاپگرهای حرارتی را در بازار با نام فیش پرینتر میشناسند که به صورت رول عرضه میشود و بسته به کیفیت و اندازه طول رول، دارای قیمت های متفاوتی هستند.

آموزش تعمیر و تنظیمات دستگاه کپی

میتوانید برای اعزام تکنسین کامپیوتر و شبکه به محل خود با ما تماس بگیرید.

لطفا مشکلات و راه حل های رفع مشکلات دستگاه های چاپگر را در انجمن دستگاه های چاپگر مطرح کنید.

خلاصه
product image
رتبه بندی
1star1star1star1star1star
رتبه کاربر
5 based on 9 votes
نام شرکت
Lanmaster.ir
نام خدمات یا محصول
نصب و راه اندازی پرینتر در محل
قیمت
IRR 3000000
دسترسی به خدمات یا محصول
Pre-Order Only