اعزام تکنسین فنی خدمات شبکه و کامپیوتر به محل شما یکی از خدمات شرکت پشتیبانی شبکه و کامپیوتر گروه استاد شبکه است که برای رفع مشکلات شبکه و کامپیوتر خود میتوانید از آن استفاده کنید. تکنسین های شبکه و کامپیوتر ماهر ما با تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز خود، به محل شما می آیند و مشکلات شبکه و کامپیوتر شما را در سریع ترین زمان ممکن برطرف می کنند.

شماره تماس گروه استاد شبکه

در صورت نیاز به خدمات تکنسین های شبکه و کامپیوتر میتوانید از ساعت 9 صبح تا 9 شب از طریق شماره های 

موبایل: 09355213763

تلفن: 02163877763

با ما تماس بگیرید تا کارشناسان شبکه و کامپیوتر ما در سریعترین زمان در محل شما حضور یابند.

تکنسین خدمات کامپیوتری و شبکه های کامپیوتری گروه استاد شبکه، مسوول عیب یابی و رفع مشکل انواع مختلفی از مسائل مربوط به سیستم های کامپیوتری یا سرورها یا شبکه های شما می باشد. تکنسین تعمیر کامپیوتر، سخت افزار یا نرم افزار معیوب رایانه های شخصی یا لپ تاپ شما را تشخیص داده و بعد از اینکه مشکلات را شناسایی کرد، آنها را برطرف می کند.

شرح شغل تکنسین خدمات شبکه و کامپیوتر

تکنسین خدمات کامپیوتری، کامپیوترها را با استفاده از ابزار باز و دوباره اسمبل می کنند. تکنسین خدمات شبکه و کامپیوتر تهران آی تی کارهای مربوط به نصب نرم افزار و ارتقا سیستم عامل را به صورت دقیق و تست شده انجام می دهند.

همچنین رفع مشکلات مربوط به نصب و اشتراک گذاری لوازم جانبی و تجهیزات IT مانند چاپگرها اسکنرها و غیره از جمله کارهای تکنسین خدمات کامپیوتری است. نصب سیستم عامل جدید هنگام خراب شدن هارد دیسک ها از دیگر کارهای تکنسین کامپیوتر می باشد.

تکنسین های کامپیوتر آزمایش های عملکرد سیستم را با توجه به نیاز انجام می دهند و ویروس ها و بدافزارهای موجود روی کامیپوتر را از بین می برند. آنها همچنین برای اطمینان از عملکرد بهتر و تشخیص مشکلات اتصال به شبکه، اجزای سخت افزار کامپیوتر را تنظیم می کنند.

در صورت قطعی ارتباط دستگاه های موجود در شبکه، تکنسین خدمات کامپیوتری میتواند با رفع مشکلات مربوط به کابل کشی شبکه و تست برقراری ارتباط نسبت به رفع مشکل ارتباط دستگاه های موجود در شبکه اقدام کند.

همچنین مسئولیت تکنسین های تعمیر کامپیوتر شامل تعویض صفحه نمایش در رایانه ها، نصب و پیکربندی برنامه های نرم افزاری و مونتاژ رایانه های رومیزی و لپ تاپ است. تکنسین های کامپیوتری ما مهارت کافی در یادگیری فن آوری های جدید بدون راهنمایی زیاد را دارند و میتوانند برای رفع مشکلات شبکه های کامپیوتری شما بسیار مفید باشند.

آنها باید مواردی مانند مشکلات صفحه نمایش، کارت شبکه و مادربرد، کارت ویدیو ، کارت صدا و مشکلات نرم افزاری مربوط به Outlook یا MS-Office و پیام های خطای windows را رفع کنند.  

تکنسین ها باید در مورد سیم کشی دستگاه های سخت افزاری بدانند و بتوانند سخت افزار و نرم افزارهای مختلف را نصب کنند.      

همچنین ممکن است تکنسین ها مجبور باشند از انواع مختلف دستگاه های مخابراتی، شبکه های محلی (شبکه های محلی)، شبکه های گسترده (WAN) ، سرورها و غیره پشتیبانی کنند. آنها به تهیه و حفظ رویه های ورود به سیستم و گزارش اتفاقات شبکه کمک می کنند.

تکنسین های شبکه و کامپیوتر تهران، علاوه بر فرایندها و رویه های خاص روش های بهینه سازی کارها را با ارایه راهکارهای شبکه و فناوری ارائه کنند. آنها در صورت لزوم به روزرسانی ها و وصله های نرم افزاری را که توسط شرکتهای تولید کننده نرم افزار و سیستم عامل منتشر میشود اعمال می کنند.

 

اعزام تکنسین شبکه و کامپیوتر

مدارک تحصیلی و دوره های مورد نیاز تکنسین شبکه و خدمات کامپیوتری

تکنسین های کامپیوتر تهران آی تی علاوه بر مدارک کاردانی یا مهندسی علوم کامپیوتر یا رشته های مرتبط در فن آوری، یا دریافت گواهینامه A + از CompTIA یا سایر موارد Microsoft Certified Professional (MCP) و Cisco Certified Technician (CCT) به عنوان تکنسین تعمیر کامپیوتر به ارائه خدمات کامپیوتری می پردازند.

تکنسین های کامپیوتری تهران آی تی از برنامه های بازیابی سیستم آگاه هستند. همچنین تکنسین های شبکه ما با داشتن دانش در مورد پروتکل های شبکه مانند TCP / IP و توپولوژی های مختلف به راحتی مشکلات شبکه شما را برطرف می کنند. تکنسین های تعمیر کامپیوتر گروه استاد شبکه با کسب مهارت های جدید خود را در جریان آخرین پیشرفت های فناوری قرار می دهند.

ساعت کاری گروه استاد شبکه تهران

برای درخواست اعزام تکنسین خدمات کامپیوتر و شبکه ی تهران آی تی میتوانید از ساعت 9 صبح تا 9 شب در تمام روزهای هفته و ایام تعطیل با ما تماس بگیرید تا پس از انجام هماهنگی تکنسین ما در محل شما حضور یابد.

شماره تماس اعزام تکنسین فنی شبکه و کامپیوتر در تهران

برای اعزام تکنسین کامپیوتر به محل خود کافیست با شماره های

تلفن: 02163877763 و موبایل: 09355213763 تماس بگیرید.

هزینه خدمات تکنسین کامپیوتر و شبکه

هزینه انجام خدمات توسط تکنسین خدمات کامپیوتر و شبکه بسته به نوع و مقدار آن متفاوت است اما برای اطلاع از تعرفه تمام این خدمات ما در زیر لیست آن را برای شما قرار داده ایم.

تعرفه خدمات رایانه و شبکه های کامپیوتری گروه استاد شبکه

تعرفه خدمات ماهانه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری گروه استاد شبکه

خدمات کامپیوتر و شبکه گروه استاد شبکه
اعزام تکنسین فنی خدمات شبکه و کامپیوتر تهران
نوع خدمات
اعزام تکنسین فنی خدمات شبکه و کامپیوتر تهران
نام تکنسین
گروه استاد شبکه,
تمام نقاط ,در محل مشتری,شهر تهران- Telephone No.09355213763
محل
در محل مشتری
توضیح
خدمات اعزام تکنسین خدمات شبکه و کامپیوتر تهران به محل مشتری برای رفع مشکلات - تیمی حرفه ای و با تجربه با سرعت و کیفیت بالا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *