با خدمات نصب ویندوز و ویندوز سرور در محل مشتری اکنون آسان تر از همیشه شرکت ها و اصناف میتوانند از خدمات فنی پشتیبانی شبکه و کامپیوتر گروه استاد شبکه، با تیمی مجرب از کارشناسان IT و فناوری با تجربه به طور مستقیم استفاده کنند.

اگر در تهران هستید و نیاز به نصب ویندوز جدید بر روی سیستم خود دارید، با ما تماس بگیرید، نصب ویندوز و سرور در محل مشتری یکی دیگر از خدمات کامپیوتر و شبکه است که توسط خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر تهران آی تی با بیش از ده سال تجربه در محل شما انجام می شود و شامل نصب ویندوز روی لپتاپ و نصب ویندوز روی کامپیوتر شخصی و یا نصب ویندوز روی سرورهای HP می باشد و تا یک ماه پس از نصب شامل پشتیبانی رایگان می باشد.

تیم ما در کمترین زمان ممکن به محل شما می آید و نصب ویندوز را بر روی سیستم شما انجام می دهد. در ضمن با توجه به تخصص فنی تیم، ما می توانیم به شما در مشکلات مرتبط با نصب ویندوز مانند بروزرسانی درایورها، رفع خطاهای سیستمی و … نیز کمک کنیم.

با خدمات نصب ویندوز و سرور در تهران، دیگر نیازی به حمل و نقل سیستم خود به محلی دیگر نیست. با تماس با شماره تلفن های ما، کارشناس ما به طور مستقیم به محل شما می آید و خدمات نصب ویندوز را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه می کند.

تلفن تماس اعزام تکنسین فنی شبکه و کامپیوتر جهت نصب ویندوز در محل شما

برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات، با شماره های

09355213763
02163877763

تماس بگیرید.

تعرفه نصب ویندوز در محل مشتری در تهران

منظور از هزینه نصب ویندوز و نرم افزار کامپیوتر تمامی خدمات مربوط به نصب، تعمیر و ارتقای ویندوز و نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی ویندوز و لپ تاپ و نیز تنظیمات لازم می باشد.

هزینه نصب تکی سیستم عامل بر روی یک سیستم به صورت کامل که شامل نصب ویندوز و درایورهای سیستم و پارتیشن بندی هارد دیسک همراه با فعال سازی دائمی می باشد مبلغ 500 هزار تومان است که در صورت نصب بیش از یک عدد مبلغ به 400 هزار تومان کاهش می یابد.

البته این مبلغ برای نصب ویندوز روی هارد خام یا هارد دیسکی که امکان فرمت کامل آن است می باشد و اگر نیاز به نصب ویندوز روی هارد سیستمی دارید که از قبل روی آن اطلاعات دارید و نیاز هست که از آن بک تهیه شود هزینه بسته به زمان تهیه بک آپ افزایش خواهد داشت.

همچنین نصب ویندوز سرور با راه اندازی سرویس های مورد نظر شما شامل نصب اکتیودایرکتوری، نصب وب سرور، نصب CRM مایکروسافت و سایر سرویس های مایکروسافتی در محل شما انجام میشود.

برای اطمینان بیشتر در زمان تماس میتوانید از هزینه دقیق خدمات مطلع شوید.


ساعات کاری نصاب ویندوز و سرور شرکت خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر گروه استاد شبکه

ساعت تماس با ما برای درخواست خدمات نصب ویندوز و سرور در محل مشتری از ساعت 7 صبح تا 9 شب تمام روزهای هفته حتی روزها تعطیل می باشد. شما میتوانید برای درخواست خدمات نصب ویندوز و ویندوز سرور در تمام این ساعات با ما تماس بگیرید.

نصب ویندوزهای کلاینت در محل شما شامل:

نصب ویندوز xp

نصب ویندوز 7 در محل مشتری

نصب  ویندوز 8

نصب ویندوز 8.1

نصب ویندوز 10 در محل مشتری

نصب ویندوز 11 در محل مشتری

نصب ویندوز سرور در محل شما شامل:

ویندوز 2008 در محل مشتری

ویندوز 2012 و 2012R2 در محل

ویندوز 2016 در محل  مشتری

نصب ویندوز سرور 2019 در محل 

نصب ویندوز سرور 2022 در محل

همراه با نصب ویندوز سرور نصب کلیه سرویس های مایکروسافتی نظیر

نصب اکسچنج سرور در محل

نصب اکتیودایرکتوری در محل

نصب وب سرور مایکروسافت در محل

نصب CRM مایکروسافت در محل

طبق نظر شما انجام میشود.


با استفاده از خدمات نصب ویندوز در محل گروه ما نیازی به جابجایی سیستم ها و کامپیوترهای خود ندارید و کارشناسان ما با حضور در محل کار شما خدمات نصب ویندوز و برنامه های لازم را برای شما انجام خواهند داد.

همراه نصب ویندوز انجام تنظیمات لازم برای افزایش کارآیی و سرعت سیستم و نیز نصب نرم افزار های جانبی و مورد نیاز کاربر شامل نصب نسخه های آفیس، نرم افزارهای ادوبی، کرل، مرورگرهای اینترنت،مدیریت دانلود، نرم افزارهای فشرده سازی و اکسترک فایلهای فشرده و نصب پرینتر، فکس و انجام تنظیمات لازم طبق نیاز و خواسته شما انجام خواهد شد.

تلفن تماس جهت اعزام کارشناس نصاب ویندوز در محل شما

09355213763
02163877763

نصب ویندوز در محل مشتری

همچنین نصب توزیع های مختلف لینوکس روی لپتاپ و کامپیوتر در محل شما به 3 صورت نصب همزمان با ویندوز، نصب روی مجازی ساز و نصب مستقل انجام میشود که بسته به نیاز و درخواست شما قابل ارائه است.

همانطور که میدانید جابجایی کامپیوتر علاوه بر سختی می تواند منجر به ایجاد مشکل در حین جا به جایی شود. مثلا تکان شدید ممکن است هارد دیسک سیستم را دچار خرابی کند، بنابراین بهتر است از خدمات نصب ویندوز در محل و منزل پشتیبانی تهران آی تی به صورت حضوری با هزینه و زمان کم بهر مند شوید.

شما عزیزان می توانید از خدمات نرم افزاری پشتیبانی تهران آی تی به صورت حضوری به شرح زیر استفاده نمایید.

1.نصب تمامی نرم افزارهای ویندوز در محل
2. نصب برنامه های کاربردی و گرافیکی ویندوز در منزل
3. رفع مشکلات نرم افزاری ویندوز در منزل
4. رفع کندی ویندوز در محل

5.بر طرف کردن مشکل هنگ و کندی ویندوز

با توجه به سختی جابجایی سیستم های کامپیوتری بیشتر مردم خواهان نصب ویندوز در محل و دریافت خدمات کامپیوتری به صورت حضوری می باشند.

خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر تهران آی تی معتبرترین شرکت مرکز نصب ویندوز و ویندوز سرور و رفع مشکلات نرم افزاری در خدمت رسانی آماده میباشد.

نصاب های ویندوز یا کارشناسان نصب ویندوز سیار در محل ما با پیک های موتوری در سطح شهر در حال رفت و آمد می باشد. این کارشناسان می توانند در مدت زمان بسیار کمی خود را به شهروندان و کاربران کامپیوتردر سایر نقاط تهران برسانند.

در واقع نصب ویندوز در تهران مختص محیط منزل نیست. کاربران می توانند در هر نقطه ای از شهر تهران، خدمات کامپیوتری در محل کار را به صورت حضوری دریافت کنند.

محیط های اداری، فروشگاه های عمومی، بیمارستان ها، مراکز درمانی، هتل ها، مغازه های شخصی، دفاتر فروشگاه ها … از جمله مراکزی هستند که به نصب ویندوز حضوری رفع مشکلات ویندوز و کندی ویندوز و بر طرف کردن عیب و مشکلات ویندوز و سیستم های کامپیوتری نیاز دارند. این مراکز می توانند با اولین تماس از خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر تهران آی تی در محل خود بهره مند شوند.

خدمات پشتیبانی کامپیوتر گروه استاد شبکه در این قسمت:

  1. نصب ویندوز در محل و نصب ویندوز سیار
  2. نصب ویندوز سرور و کلیه سرویس های مایکروسافتی در محل مشتری
  3. نصب نرم افزارهای ویندوز حضوری
  4. در محل نصب و ریختن ویندوز نرم افزارهای عمومی و کاربردی و گرافیکی
  5. رفع مشکلات کندی ویندوز و بالا نیامدن و ارور بلو پیج و صفحه آبی و هنگی ویندوز یا هنگ کردن و ریست شدن ویندوز و…

در واقع شما می توانید برای نصب ویندوز و ویندوز سرور در محل کار و منزل از خدمات نصب سیستم عامل ها همچون لینوکس، نصب ویندوز XP در محل و انواع نصب ویندوز 10 و ویندوز 11 و نصب ویندوز سرور در محل خود بهره مند شوید.

نصب درایورهای ویندوز و نصب درایور های لپ تاپ در محل مشتری

بعد از نصب ویندوز برای نصب این درایورها از حداقل زمان ممکن بهره مند می گردیم.

برای کارایی بهتر سیستم و سهولت استفاده نیاز به نصب پک نرم افزاری دارید. خمات تعمیرات کامپیوتر تهران آی تی در محل خدمات زیادی را در زمینه نصب نرمافزارهای ضروری و نصب نرم افزارهای کاربردی ویندوز نصب آفیس فتوشاپ اتوکد واتس آپ نصب pdf نصب winrar نصب فونت فارسی نصب آنتی ویروس در محل کاربران انجام می دهد.

در واقع با نصب ویندوز در محل کار و منزل می توانید کلیه خدمات مربوط به ویندوز و سایر سیستم عامل ها را در محل خود دریافت کنید. زمانی که برای نصب ویندوز و خدمات کامپیوتری با پشتیبانی تهران آی تی در تهران تماس می گیرید، مهم نیست در کدام محدوده از شهر تهران زندگی می کنید. 


دلایل نصب ویندوز در محل یا نصب ویندوز سیار و نصاب ویندوز در محل شما

کندی سیستم، فرمت کردن کامپیوتر، مشکل در بالا آمدن ویندوز، نقص نرم افزاری در عملکرد سیستم صوتی،

نقص در عملکرد درایو، ویروسی شدن کامپیوتر مشکل کندی ویندوز هنگ کردن ویندوز … از جمله مواردی که

شما را به نصب ویندوز در محل و منزل به صورت حضوری در تهران نیازمند می کند.

بعد از نصب ویندوز در محل و منزل باید درایورهای مربوط به ویندوز را نصب و راه اندازی کنید.

برای بهره مندی از کارت گرافیک، کارت صدا، سیستم صوتی و … نیاز به نصب درایورهای مربوطه دارید.

در ادامه بعد از نصب و راه اندازی درایورها باید از نرم افزارهای مایکروسافت آفیس، برنامه های فتوشاپ و

winrar – pdf- فونت فارسی – any desk -گوگل کروم chrom – موزیلا فایر فاکس mozila firefox – kmplayer-

vlc – downliad manager دانلود منیجر و دیگر نرم افزارها بهره مند شوید. بسیاری از نرم افزارها مانند

فتوشاپ photoshop اتوکد autocad -کورل- corel – 3dmax-vray- نیاز به طی کردن مراحل گوناگونی برای

نصب دارند. بنابراین برای نصب آن ها بهتر است از نصاب حرفه ای در محل کمک بگیرید.


همزمان با نصب ویندوز در محل غرب شرق شمال جنوب تهران می توانید از خدمات نصب دیگر نرم افزارهای مورد نیاز خود نیز بهره مند شوید. کامپیوترهای حاوی اطلاعات شخصی زیادی هستند. بنابراین نمی توان آن ها را به هر مکانی برای تعمیر سپرد.

ضمن اینکه بسیاری از کاربران کامپیوتر نگران حاوی اطلاعات شخصی درون کامپیوتر هستند. همچنین به حفظ امانتداری و اصالت قطعه تعمیرات و نصاب ویندوز مشکوک می باشند.

در واقع آن ها گمان می کنند ممکن است تجهیزات و قطعات اصلی کامپیوتر شخصی در حین نصب ویندوز تعویض یا دستکاری شود. پیشنهاد گروه پشتیانی تهران آی تی به کاربران کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ این است که برای خاتمه دادن به هر سوء ظنی از خدمات نصب ویندوز در محل ما بهره مند شوند.

با انجام نصب ویندوز در محل کار در غرب شرق شمال جنوب تهران می توانید بر روی اصالت کار، نحوه کار، دقت و … نصاب نظارت کنید.

هماهنگی با نصاب ویندوز برای نصب ویندوز در محل مشتری

بهتر است قبل از حرکت نصاب ویندوز برای نوع ویندوز و جزییات دیگر با نصاب ویندوز هماهنگ کنید. این هماهنگی در اولین تماس تلفنی انجام می شود. نصاب ها در زمان تعیینی مشتریان و کاربران به محل مشتری مراجعه خواهند کرد.

انجام خدمات کامپیوتری در محل با سرعت و دقت بالا انجام می شود. در صورت بروز هر گونه نقص و اشکال در عملکرد سیستم عامل نصب شده، می توانید با شرکت تماس و موضوع را با ما در میان بگذارید.

مناطق تحت پوشش خدمات نصب و راه اندازی سرور گروه استاد شبکه

نصب و راه اندازی سرور/تهران/منطقه12
نصب و راه اندازی سرور/تهران/منطقه 11
نصب و راه اندازی سرور/تهران/منطقه 5
نصب و راه اندازی سرور/تهران/منطقه 2
نصب و راه اندازی سرور/تهران/منطقه 8
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ منطقه 7
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ منطقه 6
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ منطقه 4
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ منطقه 3
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ منطقه 8
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ستارخان
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ستارخان
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ستارخان

نصب و راه اندازی سرور/تهران/ستارخان
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ بهشتی
نصب و راه اندازی سرور/ تهران/سهروردی
نصب و راه اندازی سرور/تهران/گیشا
نصب و راه اندازی سرور/تهران/طالقانی
نصب و راه اندازی سرور/ انقلاب
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ولیعصر
نصب و راه اندازی سرور/تهران/فردوسی
نصب و راه اندازی سرور/تهران/هفت تیر/
نصب و راه اندازی سرور/تهران/صادقیه
نصب و راه اندازی سرور/ ونک
نصب و راه اندازی سرور/تهران/آزادی
نصب و راه اندازی سرور/تهران جمهوری
نصب و راه اندازی سرور/تهران/آرژانتین
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ایرانشهر
نصب و راه اندازی سرور/تهران/کشاورز
نصب و راه اندازی سرور/تهران/بلوار فردوس
نصب و راه اندازی سرور/تهران/بریانک
نصب و راه اندازی سرور/تهران/بهار
نصب و راه اندازی سرور/تهران/بهارستان
نصب و راه اندازی سرور/تهران/پاتریس لومومبو
نصب و راه اندازی سرور/تهران/توانیر
نصب و راه اندازی سرور/تهران/توحید
نصب و راه اندازی سرور/تهران/جلفا
نصب و راه اندازی سرور/تهران/جردن
نصب و راه اندازی سرور/تهران/جهاد
نصب و راه اندازی سرور/تهران/دبستان
نصب و راه اندازی سرور/تهران/دردشت
نصب و راه اندازی سرور/تهران/سازمان آب
نصب و راه اندازی سرور/تهران/سیدخندان
نصب و راه اندازی سرور/تهران/سیروس
نصب و راه اندازی سرور/تهران/شهرزیبا
نصب و راه اندازی سرور/تهران/شیرازی
نصب و راه اندازی سرور/تهران/طرشت
نصب و راه اندازی سرور/تهران/عباس آباد
نصب و راه اندازی سرور/تهران/فاطمی
نصب و راه اندازی سرور/تهران/قلهک
نصب و راه اندازی سرور/تهران/سنایی
نصب و راه اندازی سرور/تهران/گاندی
نصب و راه اندازی سرور/تهران/مرزداران
نصب و راه اندازی سرور/تهران/پونک
نصب و راه اندازی سرور/تهران/اشرفی اصفهانی
نصب و راه اندازی سرور/تهران/میرداماد
نصب و راه اندازی سرور/تهران/ویلا
نصب و راه اندازی سرور/تهران/نصرت
نصب و راه اندازی سرور/تهران/نواب
نصب و راه اندازی سرور/تهران/نیلوفر
نصب و راه اندازی سرور/تهران/هروی
نصب و راه اندازی سرور/تهران/هفت حوض
نصب و راه اندازی سرور/تهران/یوسف آباد

مشاهده تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه گروه استاد شبکه

مشاهده تعرفه خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه

سایر خدمات گروه استاد شبکه شامل:

خدمات کابل کشی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

خلاصه
product image
رتبه بندی
1star1star1star1star1star
رتبه کاربر
5 based on 26 votes
نام شرکت
Lanmaster.ir
نام خدمات یا محصول
نصب ویندوز و سرور در محل
قیمت
IRR 400000
دسترسی به خدمات یا محصول
Pre-Order Only

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *