خدمات نصب ویندوز و سرور در محل مشتری

با خدمات نصب ویندوز و ویندوز سرور در محل مشتری اکنون آسان‌تر از همیشه شرکت‌ها و اصناف می‌توانند از خدمات فنی پشتیبانی شبکه و کامپیوتر گروه استاد شبکه، با تیمی مجرب از کارشناسان IT و فناوری با تجربه به طور مستقیم استفاده کنند.

اگر در تهران هستید و نیاز به نصب ویندوز جدید بر روی سیستم خود دارید، با ما تماس بگیرید. نصب ویندوز و سرور در محل مشتری یکی دیگر از خدمات کامپیوتر و شبکه است که توسط خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه در محل شما انجام می‌شود.

این خدمات شامل نصب ویندوز روی لپتاپ و نصب ویندوز روی کامپیوتر شخصی و یا نصب ویندوز روی سرورهای HP می‌باشد و تا یک ماه پس از نصب شامل پشتیبانی رایگان می‌باشد.

تیم ما در کمترین زمان ممکن به محل شما مراجعه کرده و کلیه کارهای لازم برای آماده سازی و نصب بهینه ویندوز را انجام می‌دهد.

با خدمات نصب ویندوز و سرور در تهران، دیگر نیازی به حمل و نقل سیستم خود به محلی دیگر نیست. مراجعه کارشناس ما بعد از تماس شما و انجام خدمات نصب ویندوز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با ما شما تجربه کنید.

خدمات نصب سرور HP

تعرفه نصب ویندوز در محل مشتری در تهران

منظور از هزینه نصب ویندوز و نرم افزار کامپیوتر تمامی خدمات مربوط به نصب، تعمیر و ارتقای ویندوز و نرم‌افزارهای کاربردی و تخصصی ویندوز و لپ تاپ و نیز تنظیمات لازم می باشد.

هزینه نصب تکی سیستم عامل بر روی یک سیستم به صورت کامل که شامل نصب ویندوز و درایورهای سیستم و پارتیشن بندی هارد دیسک همراه با فعال سازی دائمی می باشد مبلغ 500 هزار تومان است که در صورت نصب بیش از یک عدد مبلغ به 400 هزار تومان کاهش می یابد.

این مبلغ برای نصب کامل ویندوز یعنی فعال سازی، نصب درایورها و پارتیشن بندی دیسک و نیز هزینه رفت و آمد می‌باشد و هیچ هزینه دیگری از شما دریافت نخواهد شد.

همچنین نصب ویندوز سرور با راه اندازی سرویس های مورد نظر شما شامل نصب اکتیودایرکتوری، نصب وب سرور، نصب CRM مایکروسافت و سایر سرویس های مایکروسافتی در محل شما انجام میشود.

نصب اکتیودایرکتوری مایکروسافت

برای اطمینان بیشتر در زمان تماس میتوانید از هزینه دقیق خدمات مطلع شوید.

تلفن تماس اعزام تکنسین فنی شبکه و کامپیوتر جهت نصب ویندوز در محل شما

برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات، با شماره های 02163877763 یا 09355213763 تماس بگیرید.

ساعات کاری نصاب ویندوز و سرور شرکت خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر گروه استاد شبکه

ساعت تماس با ما برای درخواست خدمات نصب ویندوز و سرور در محل مشتری از ساعت 7 صبح تا 9 شب تمام روزهای هفته حتی روزها تعطیل می باشد. شما میتوانید برای درخواست خدمات نصب ویندوز و ویندوز سرور در تمام این ساعات با ما تماس بگیرید.

نصب ویندوزهای کلاینت در محل شما شامل

 • نصب ویندوز xp
 • نصب ویندوز 7 در محل مشتری
 • نصب  ویندوز 8
 • نصب ویندوز 8.1
 • نصب ویندوز 10 در محل مشتری
 • نصب ویندوز 11 در محل مشتری

نصب ویندوز سرور در محل شما شامل:

 • ویندوز 2008 در محل مشتری
 • ویندوز 2012 و 2012R2 در محل
 • ویندوز 2016 در محل  مشتری
 • نصب ویندوز سرور 2019 در محل 
 • نصب ویندوز سرور 2022 در محل

همراه با نصب ویندوز سرور نصب کلیه سرویس های مایکروسافتی نظیر

 • نصب وب سرور مایکروسافت در محل
 • نصب سرویس DHCP مایکروسافت

و …. طبق نظر شما انجام میشود.

مزایای استفاده خدمات نصب ویندوز در محل

با استفاده از خدمات نصب ویندوز در محل گروه ما نیازی به جابجایی سیستم ها و کامپیوترهای خود ندارید و کارشناسان ما با حضور در محل کار شما خدمات نصب ویندوز و برنامه های لازم را برای شما انجام خواهند داد.

همراه نصب ویندوز انجام تنظیمات لازم برای افزایش کارآیی و سرعت سیستم و نیز نصب نرم افزار های جانبی و مورد نیاز کاربر شامل نصب نسخه های آفیس، نرم افزارهای ادوبی، کرل، مرورگرهای اینترنت،مدیریت دانلود، نرم افزارهای فشرده سازی و اکسترک فایلهای فشرده و نصب پرینتر، فکس و انجام تنظیمات لازم طبق نیاز و خواسته شما انجام خواهد شد.

تلفن تماس جهت اعزام کارشناس نصاب ویندوز در محل شما 09355213763 یا 02163877763

تماس با کارشناس نصب شبکه

همچنین نصب توزیع های مختلف لینوکس روی لپتاپ و کامپیوتر در محل شما به 3 صورت نصب همزمان با ویندوز، نصب روی مجازی ساز و نصب مستقل انجام میشود که بسته به نیاز و درخواست شما قابل ارائه است.

همانطور که میدانید جابجایی کامپیوتر علاوه بر سختی می تواند منجر به ایجاد مشکل در حین جابه‌جایی شود. مثلا تکان شدید ممکن است هارد دیسک سیستم را دچار خرابی کند، بنابراین بهتر است از خدمات نصب ویندوز در محل و منزل پشتیبانی گروه استاد شبکه به صورت حضوری با هزینه و زمان کم بهر مند شوید.

شما عزیزان می توانید از خدمات نرم افزاری پشتیبانی گروه استاد شبکه به صورت حضوری به شرح زیر استفاده نمایید.

1.نصب تمامی نرم افزارهای ویندوز در محل
2. نصب برنامه های کاربردی و گرافیکی ویندوز در منزل
3. رفع مشکلات نرم افزاری ویندوز در منزل
4. رفع کندی ویندوز در محل

با توجه به سختی جابجایی سیستم های کامپیوتری بیشتر مردم خواهان نصب ویندوز در محل و دریافت خدمات کامپیوتری به صورت حضوری می باشند. خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر گروه استاد شبکه معتبرترین شرکت مرکز نصب ویندوز و ویندوز سرور و رفع مشکلات نرم افزاری در خدمت رسانی آماده میباشد.

محیط‌های اداری، فروشگاه‌های عمومی، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، هتل‌ها، مغازه‌های شخصی، دفاتر فروشگاه‌ها … از جمله مراکزی هستند که به نصب ویندوز حضوری رفع مشکلات ویندوز و کندی ویندوز و بر طرف کردن عیب و مشکلات ویندوز و سیستم‌های کامپیوتری نیاز دارند.

این مراکز می‌توانند با اولین تماس از خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر گروه استاد شبکه در محل خود بهره‌مند شوند.

کلیه خدمات پشتیبانی کامپیوتر گروه استاد شبکه

 1. نصب ویندوز در محل و نصب ویندوز سیار
 2. نصب ویندوز سرور و کلیه سرویس‌های مایکروسافتی در محل مشتری
 3. نصب نرم افزارهای ویندوز حضوری
 4. در محل نصب و ریختن ویندوز نرم افزارهای عمومی و کاربردی و گرافیکی
 5. رفع مشکلات کندی ویندوز و بالا نیامدن و ارور بلو پیج و صفحه آبی و هنگی ویندوز یا هنگ کردن و ریست شدن ویندوز و…

برای کارایی بهتر سیستم و سهولت استفاده نیاز به نصب پک نرم افزاری دارید. خدمات تعمیرات کامپیوتر گروه استاد شبکه در محل شامل نصب نرم افزارهای ضروری و نصب نرم افزارهای کاربردی ویندوز نصب آفیس فتوشاپ اتوکد واتس آپ نصب pdf نصب winrar نصب فونت فارسی نصب آنتی ویروس در محل کاربران می‌باشد.

زمانی که برای نصب ویندوز و خدمات کامپیوتری با پشتیبانی گروه استاد شبکه در تهران تماس می گیرید، مهم نیست در کدام محدوده از شهر تهران زندگی می کنید. 

دلایل نصب ویندوز در محل یا نصب ویندوز سیار و نصاب ویندوز در محل شما

کندی سیستم، فرمت کردن کامپیوتر، مشکل در بالا آمدن ویندوز، نقص نرم افزاری در عملکرد سیستم صوتی، نقص در عملکرد درایو، ویروسی شدن کامپیوتر مشکل کندی ویندوز هنگ کردن ویندوز … از جمله مواردی که شما را به نصب ویندوز در محل و منزل به صورت حضوری در تهران نیازمند می کند.

بعد از نصب ویندوز در محل و منزل باید درایورهای مربوط به ویندوز را نصب و راه اندازی کنید. همچنین برای بهره مندی از کارت گرافیک، کارت صدا، سیستم صوتی و … نیاز به نصب درایورهای مربوطه دارید.

در ادامه بعد از نصب و راه اندازی درایورها باید از نرم افزارهای مایکروسافت آفیس، برنامه های فتوشاپ و winrar – pdf- فونت فارسی – any desk -گوگل کروم chrom – موزیلا فایر فاکس mozila firefox – kmplayer- vlc – downliad manager دانلود منیجر و دیگر نرم افزارها بهره‌مند شوید.

بسیاری از نرم افزارها مانند فتوشاپ photoshop اتوکد autocad -کورل- corel – 3dmax-vray- نیاز به طی کردن مراحل گوناگونی برای نصب دارند. بنابراین برای نصب آن ها بهتر است از نصاب حرفه ای در محل کمک بگیرید.
همزمان با نصب ویندوز در محل غرب شرق شمال جنوب تهران می توانید از خدمات نصب دیگر نرم افزارهای مورد نیاز خود نیز بهره مند شوید. کامپیوترهای حاوی اطلاعات شخصی زیادی هستند. بنابراین نمی توان آن ها را به هر مکانی برای تعمیر سپرد.

ضمن اینکه بسیاری از کاربران کامپیوتر نگران حاوی اطلاعات شخصی درون کامپیوتر هستند. همچنین به حفظ امانتداری و اصالت قطعه تعمیرات و نصاب ویندوز مشکوک می باشند. در واقع آن ها گمان می کنند ممکن است تجهیزات و قطعات اصلی کامپیوتر شخصی در حین نصب ویندوز تعویض یا دستکاری شود.

پیشنهاد گروه پشتیانی ما به کاربران کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ این است که برای خاتمه دادن به هر سوء ظنی از خدمات نصب ویندوز در محل ما بهره مند شوند.

با انجام نصب ویندوز در محل کار در غرب شرق شمال جنوب تهران می توانید بر روی اصالت کار، نحوه کار، دقت و … نصاب نظارت کنید.

هماهنگی با نصاب ویندوز برای نصب ویندوز در محل مشتری

بهتر است قبل از حرکت نصاب ویندوز برای نوع ویندوز و جزییات دیگر با نصاب ویندوز هماهنگ کنید. این هماهنگی در اولین تماس تلفنی انجام می شود. نصاب ها در زمان تعیینی مشتریان و کاربران به محل مشتری مراجعه خواهند کرد.

انجام خدمات کامپیوتری در محل با سرعت و دقت بالا انجام می شود. در صورت بروز هر گونه نقص و اشکال در عملکرد سیستم عامل نصب شده، می توانید با شرکت تماس و موضوع را با ما در میان بگذارید.

مشاهده تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه گروه استاد شبکه

مشاهده تعرفه خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه

سایر خدمات گروه استاد شبکه شامل:

خدمات نصب و پشتیبانی شبکه

نصب و راه اندازی مرکز تلفن ویپ