خدمات پشتیبانی کامپیوتر و شبکه در محل مشتری

کابل کشی و رفع مشکلات کابل کشی شبکه در محل- اعزام نصاب کابل شبکه

انجام کلیه کارهای مربوط به کابل کشی شبکه های کامپیوتری در محل

رفع مشکلات کابل کشی شبکه در محل و اعزام نصاب شبکه از جمله خدمات پسیو شبکه است که توسط گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه انجام میشود. اگر کابل اتصال دستگاه های موجود در شبکه شما دچار مشکل شده یا ارتباط سیستم ها با هم قطع است و نمیتوانید به راحتی با سیستم های موجود در شبکه ارتباط برقرار کنید میتوانید برای رفع این مشکلات با ما تماس بگیرید.

کابل کشی شبکه برای راه اندازی شبکه lan انجام میشود. شما هم میتوانید برای راه اندازی شبکه lan یا رفع مشکلات کابل کشی از خدمات کابل کشی شبکه گروه استاد شبکه استاد استفاده کنید.

شماره تماس برای کابل کشی شبکه

شما میتوانید برای اعزام نصاب شبکه به محل و ثبت سفارش کابل کشی شبکه در محل خود می‌توانید از طریق تماس با شماره های 

09355213763

02163877763

و اعلام درخواست خود در سریع ترین زمان خدمات کابل کشی شبکه مورد نظر خود را در محل دریافت کنید.

ساعات کاری نصاب کابل شبکه

برای دریافت خدمات حضوری و اعزام نصاب کابل شبکه به محل خود متیوانید از ساعت 7 صبح تا 9 شب تمام روزهای هفته و ایام تعطیل با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان خدمات شبکه مورد نظر خود را دریافت کنید.

موارد استفاده کابل کشی شبکه

کابل کشی شبکه برای اتصال و انتقال داده ها و اطلاعات بین کامپیوترها، روترها، سوئیچ ها و سایر تجهیزات شبکه ازطریق کابل انجام می شود. کابل های شبکه حامل یا رسانه ای هستند که داده ها از طریق آنها جریان می یابند. به نصب اصولی و مهندسی شده کابل شبکه بین نود های کاربران، تجهیزات شبکه، سوئیچ ها و سایر مواردی که پورت شبکه دارند، در اصطلاح کابل کشی شبکه گفته می شود.

اگر به علت تغییر محل شرکت یا راه اندازی جدید محل کار و یا ایجاد تغییر در محیط کار نیاز به انجام کابل کشی، یا تغییر در کابل کشی شبکه خود را دارید میتوانید با ما تماس بگیرید. گروه استاد شبکه کلیه این خدمات را با کمترین قیمت و سریع ترین زمان ارایه خواهد نمود.

دلایل استفاده از خدمات کابل کشی گروه استاد شبکه

استفاده از تکنسین های کابل کشی شبکه ما سبب داشتن شبکه ای پایدار و بدون قطعی و در نتیجه بازدهی بالا و سرعت مناسب در سراسر شبکه شما میشود. 

کابل کشی شبکه توسط افراد غیر متخصص در زمان استفاده باعث بروز مشکلات فراوانی برای شما خواهد شد که از جمله آن قطعی گاه و بیگاه بعضی از دستگاه ها و یا اتصالات و سرگردانی کاربران است. اما نگران نباشید حتی این مشکلات را هم میتوانید از طریق تماس با ما و درخواست اعزام نصاب شبکه گروه استاد شبکه به راحتی رفع کنید.

استفاده از خدمات کابل کشی گروه استاد شبکه به شما در داشتن شبکه ای پایدار و بدون قطعی ارتباط با دستگاه های موجود کمک میکند.

برای تست کابل های ارتباطی شبکه های کامپیوتری در محل و رفع مشکلات کابل کشی شبکه میتوانید از خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه استفاده کنید. گروه استاد شبکه با بیش از 10 سال تجربه و سابقه همکاری و انجام خدمات با بیش از 100 شرکت و مشتری را دارد و شما میتوانید به خیالی آسوده کابل کشی و نیز رفع مشکلات ارتباطی شبکه خود را به ما بسپارید.

اگر دستگاه های موجود در شبکه شما با استفاده از کابل به یکدیگر متصل شده اند ولی امکان برقراری ارتباط با هم را ندارند میتوانید برای انجام تعمیر کابل شبکه در محل خود با ما تماس بگیرید. ما خدمات کابل کشی شبکه و رفع مشکلات کابل کشی شبکه را در سریع ترین زمان برای شما انجام میدهیم.

اگر کابل ارتباطی دستگا های شما دچار قطعی شده و نیاز به تعویض و یا اضافه کردن طول کابل شبکه دستگاه های خود را دارید برای تعویض کابل شبکه یا تعویض سوکت کابل شبکه با ما تماس بگیرید تا این مشکلات را در سریع ترین زمان برای شما رفع کنیم.

ممکن است بعضی از سوکت های کابل های شبکه سیستم های شما، معیوب یا دچار قطع یا پارگی شده باشند که این خود باعث بروز قطعی در شبکه خواهد شد برای رفع این مشکل با ما تماس تا مشکل کابل کشی شبکه شما در سریع ترین زمان رفع شود.

برای اعزام نصاب شبکه به محل و ثبت سفارش کابل کشی شبکه در محل خود می‌توانید از طریق تماس با شماره های 

09355213763

02163877763

و اعلام درخواست خود در سریع ترین زمان خدمات کابل کشی شبکه مورد نظر خود را در محل دریافت کنید.

همچنین برای تست ارتباط از سوئیچ تا سیستم کاربر میتوانید از خدمات کابل کشی ما استفاده کنید.

رفع مشکلات کابل کشی شبکه در تهران

بخشی از کارهای مربوط به خدمات پسیو شبکه که توسط گروه استاد شبکه انجام میشود، شامل موارد زیر می باشد :

طراحی نقشه برای اجرای کابل کشی شبکه در محل مشتری

طراحی نقشه شبکه های کامپیوتری قبل از شروع عملیات انجام میشود و در آن بهترین مسیر عبور کابل را با در نظر گرفتن آینده نگری های لازم آن و نیز مکان سایر تجهیزات مشخص می شود.

عملیات داکت و ترانک کشی شبکه بعد از طراحی نقشه شبکه شروع میشود و باعث زیبایی و حفظ کابلهای مورد استفاده در شبکه میشود.

نصب نودها، پریزها، کیستون‌ها و …

نصب نودها ، پریزهای شبکه و برق و کیستونها روی ترانکها و نصب سخت افزار شبکه تقریبا مرحله آخر عملیات پسیو شبکه است که انجام میشود.

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

با توجه به افزایش استفاده از دوربینهای مداربسته و کارآیی آنها و نیز تنوع دوربینها و موارد مختلف استفاده از آنها میتوانید برای نصب انواع دوربین های مدار بسته با گروه استاد شبکه تماس بگیرید.

نصب رک و تجهیزات داخل آن مانند سوئیچ،اکسس پوینت، روتر، سرور، UPS و …

اسمبل کردن رک و نصب تجیهزات داخل آن از جمله خدمات پسیو شبکه است که توسط گروه استاد شبکه انجام میشود. رک های معمولا در دو نوع اصلی ایستاده و دیواری با اندازه های مختلف وجود دارند که بسته به مکان از آنها استفاده میشود. قطعات اصلی رکها شامل موارد زیر است:

اگر برای کسب و کار خود قصد راه اندازی شبکه جدیدی را دارید و یا به علت تغییر محل کارتان نیاز به راه اندازی مجدد شبکه خود را دارید میتوانید برای انجام کلیه کارهای کابل کشی شبکه با گروه استاد شبکه تماس بگیرید.

گروه استاد شبکه آماده عقد قرارداد خدمات پسیو شبکه ، سخت افزار، نرم افزار و ارایه کلیه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری در تهران با شرکتها، مدارس و آموزشگاه ها می باشد.

خلاصه
product image
رتبه بندی
1star1star1star1star1star
رتبه کاربر
5 based on 19 votes
نام شرکت
Lanmaster.ir
نام خدمات یا محصول
Network cabling
قیمت
IRR 500000
دسترسی به خدمات یا محصول
Pre-Order Only