الان چند سالی است که اکثر شرکت‌هایی که نیاز به داشتن مرکز تلفن در مجموعه خود دارند بیشتر از تکنولوژی ویپ استفاده می کنند و این تکنولوژی در حال جایگزینی با مرکز تلفن های سانترال است. علت تمایل بیشتر برای استفاده از خدمات ویپ توسط شرکتها، امکانات زیادی است که در صورت استفاده از این سرویس میتوان در اختیار داشت در کنار نیاز به زیرساخت کمتر و نیز ارزانتر بودن آن است.

مزایای استفاده از مرکز تلفن های ویپ در مقایسه با مرکز تلفن های سانترال باعث تمایل مشتریان به استفاده از این تکنولوژی شده است. شرکت های و سازمان ها با دریافت خدمات ویپ ضمن اینکه تمام امکانات موجود در مرکز تلفن سانترال را خواهند داشت علاوه بر آن می توانند از بسیاری امکانات دیگر هم در کنار آن بهره ببرند.

برای دریافت کلیه خدمات راه اندازی و پشتیبانی مرکز تلفن ویپ

با شماره تلفن های

021-63877763 و 093552137 تماس بگیرید.

مزایای استفاده از مرکز تلفن ویپ در مقایسه با سانترال

همانطور که میدانید برای راه اندازی مرکز تلفن سانترال در یک شرکت نیاز به ایجاد زیرساخت مخابراتی و انجام کابل کشی تلفن و خرید دستگاه سانترال و نیز کارت های مورد نیاز برای دستگاه سانترال است که بسته به نوع دستگاه این کارت های متفاوت است و قیمت نسبتا بالایی دارد و نیز خرید گوشی های تلفن برای کاربران است اما در مرکز تلفن ویپ میتوان با نصب یک نرم افزار روی موبایل کارمندان و فقط راه اندازی سرور ویپ روی یک کامپیوتر امکان تماس کارمندان با یک دیگر را فراهم کرد. این ویژگی باعت می شود که هزینه راه اندازی ویپ بسیار کمتر از سانترال باشد.

البته در نظر داشته باشید که میتوانید برای استفاده از مرکز تلفن ویپ از تلفن رومیزی و یا نصب سافت فون روی کامپیوتر هم استفاده کرد که در این صورت نیاز به خرید تلفن و یا هدفون خواهد بود. همچنین در نظر داشته باشید که هر اندازه انتظار شما از سرویس ویپ بیشتر باشد نیاز به هزینه بیشتری خواهد بود اما باز هم در تمام موارد در مقایسه با سانترال هزینه کمتری خواهد بود ضمن اینکه امکانات بیشتری هم به شما ارائه خواهد کرد.

همچنین اگر بخواهید برای کارمندان تلفن ویپ تهیه کنید نیازی به انجام دوباره کابل کشی شبکه برای ویپ نخواهید داشت و میتوان از کابل کشی قبلی برای سیستم های شرکت استفاده کرد.

مزیت دیگر ویپ نسبت به سانترال امکان اتصال به نرم افزار مدیریت مشریان است که در صورت پیش بینی این قابلیت در نرم افزار می توان در زمان تماس مشتری به اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کرد.

با راه‌اندازی ویپ شما میتوانید از هر نقطه ای خارج از مجموعه به داخلی های شرکت دسترسی داشته باشید و شماره داخلی تعیین شده روی گوشی را پاسخ گویی کنید. گروه استاد شبکه با اتکا به دانش روز و سال‌ها سابقه در عرصه خدمات پشتیبانی VoIP ، توانسته است در این چند سال کارنامه ای درخشان در راه‌اندازی سیستم‌های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت‌های برتر خدمات ویپ تهران شناخته شود.