آموزش tsplus

افزایش کارآیی سرور و صرفه جویی پهنای باند در tsplus

برای افزایش کارآیی سرور و صرفه جویی پهنای باند در tsplus میتوان از قابلیت Open URLs on Client Side استفاده کرد که باعث میشود زمان استفاده کلاینت ریموتی از سرور، آدرسها و لینک وب سایت و میانبر وب سایت های موجود روی سرور که توسط کلاینت باز میشود به مرورگر سیستم لوکال کلاینت منتقل شود و برای باز شدن از پهنای باند سیستم کلاینت استفاده کند.
برای فعال  کردن این قابلیت و صرفه جویی پهنای باند در نرم افزار tsplus بر روی AdminTool کلیک کنید، در تب Server روی گزینه Open URLs on Client Side کلیک کنید و روی Activate URLs opening on user side کلیک کنید.

باز شدن سایتها سمت کلاینت در tsplus

اگر کلاینتی قبل از انجام این کار با سرور session داشت برای اینکه این قابلیت به کلاینها اعمال شود باید یک بار logoff کند و دوباره login کند. توجه داشته باشید استفاده از این قابلیت فقط برای کاربرانی ممکن است که ارتباط آنها توسط فایلی که با Portable Client Generator ساخته شده است، ایجاد شده باشد.

همچنین میتوانید برای پیکربندی و انجام تنظیمات سیستمها و سرویسهای شبکه های کامپیوتری خود علاوه بر آموزش های موجود در قسمتهای مختلف سایت از خدمات کامپیوتری و خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری که توسط گروه استاد شبکه ارایه میشود استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.