نصب ویندوز در محل مشتری

نصب سیستم عامل ویندوز و لینوکس در محل

نصب ویندوز و لینوکس در محل مشتری یکی دیگر از خدمات کامپیوتر و شبکه است که توسط گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه در محل شما انجام می شود و تا یک ماه پس از نصب شامل پشتیبانی رایگان می باشد.

ممکن است فکر کنید که نصب ویندوز در حالت کلی کار چندان سختی نیست و میتوان با کمی آگاهی از کامپیوتر آنرا انجام داد اما باید بدانید که درست است که نصب ویندوز روی سیستم مشخصی که شما قبلا بارها توانسته اید روی آن ویندوز نصب کنید شاید کار سختی نباشد اما در صورت عدم اطلاع از بعضی از تنظیمات موجود روی مادربورد سیستم، مثلا تنظیم sata mode یا نوع نصب Bios یا UEFI و نیز پارتیشن بندی با نوع نصب در مادربورد سیستم ممکن است نتوانید از حداکثر کارایی سیستم استفاده کنید.

همچنین با توجه به وجود دو روش بوت با Bios و UEFI برای نصب سیستم عامل ویندوز، در صورت نداشتن اطلاعات کافی در زمینه تنظیم مناسب پارتیشن استایل هارد دیسک برای هر کدام از نصب ها و نیز تنظیمات لازم روی مادربورد در هرکدام از دو روش نصب، ممکن است دچار مشکل شوید و نتوانید سیستمی با حداکثر کارایی برای خود راه اندازی کنید به همین دلیل پیشنهاد ما برای نصب سیستم عامل ویندوز یا لینوکس در محل شما استفاده از تجارب گروه استاد شبکه است که میتوانید از طریق تماس با ما مناسب ترین نوع نصب را با توجه به نوع مادربورد و هارد سیستم خود دریافت کنید.

نصب سیستم عامل های کلاینتی ویندوز شامل ویندوزهای کلاینت:

ویندوز xp

ویندوز 7

ویندوز 8

ویندوز 8.1

ویندوز 10

ویندوز 11

و نیز نصب ویندوزهای سرور شامل:

ویندوز 2008

ویندوز 2012 و 2012R2

ویندوز 2016

ویندوز 2019

می باشد که بنا به درخواست در محل مشتری انجام میشود.

نصب ویندوز در محل مشتری

همراه نصب ویندوز انجام تنظیمات لازم برای افزایش کارآیی و سرعت سیستم و نیز نصب نرم افزار های جانبی و مورد نیاز کاربر شامل نصب نسخه های آفیس، نرم افزارهای ادوبی، کرل، مرورگرهای اینترنت،مدیریت دانلود، نرم افزارهای فشرده سازی و اکسترک فایلهای فشرده و نصب پرینتر، فکس و انجام تنظیمات لازم طبق نیاز و خواسته شما انجام خواهد شد.

نصب لینوکس و ویندوز در محل شما

همچنین نصب توزیع های مختلف لینوکس روی لپتاپ و کامپیوتر در محل شما به 3 صورت نصب همزمان با ویندوز، نصب روی مجازی ساز و نصب مستقل انجام میشود که بسته به نیاز و درخواست شما قابل ارائه است.

نصب سیستم عامل ویندوز و لینوکس توسط گروه استاد شبکه همراه با پشتیبانی رایگان این گروه تا یک ماه می باشد و میتوانید در نیاز از پشتیبانی رایگان خدمات انجام شده تا یک ماه بعد از نصب استفاده کنید.

عیب یابی و تعویض سخت افزارهای لپتاپ و PC

میتوانید برای ارتقا سیستم های خود که بیشتر شامل افزایش مقدار RAM نصب شده روی سیستم، تغییر CPU سیستم، تعویض هارد دیسک و حافظه ذخیره سازی سیستم، تعویض کارت گرافیک و نیز برای عیب یابی و رفع مشکل قطعات سخت افزاری سیستم های خود با ما تماس بگیرید.

خدمات سخت افزاری در محل

خدمات نرم افزاری گروه استاد شبکه

انجام تنظیمات حرفه ای نرم افزاری برای افزایش کارآیی و سرعت سیستم ها

نصب کلیه برنامه های عمومی شامل مجموعه آفیس، مرورگرها، مدیریت دانلود و نرم افزارهای فشرده سازی

نصب نرم افزار های تخصصی شامل فوتوشاپ، کرل دراو، اتوکد، ای تپس و سایر نرم افزارهای تخصصی

نصب و راه اندازی پرینترهای محلی و لوازم جانبی دیگر شامل فکس، دستگاه های کپی و غیره از جمله مواردی است که برای دریافت آن میتوانید با ما تماس بگیرید.

مشاهده تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه گروه استاد شبکه

مشاهده تعرفه خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه

سایر خدمات گروه استاد شبکه شامل:

خدمات کابل کشی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

خلاصه
product image
رتبه بندی
1star1star1star1star1star
رتبه کاربر
5 based on 13 votes
نام شرکت
Lanmaster.ir
نام خدمات یا محصول
نصب ویندوز و لینوکس در محل
قیمت
تومان 200000
دسترسی به خدمات یا محصول
Pre-Order Only

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.