رفع مشکل اشتراک گذاری پرینتر در محل

نصب و راه اندازی و رفع مشکل اشتراک گذاری پرینتر در محل

نصب و راه اندازی و رفع مشکل اشتراک گذاری پرینتر و چاپگر در محل مشتری از جمله خدمات گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه در زمینه شبکه و کامپیوتر است که در تمام نقاط شهر تهران قابل ارائه است.

از آنجا که نصب پرینتر در منزل و محل کار به صورتهای مختلف و بسته به نیاز و قابلیتهای دستگاه چاپگر متفاوت است میتوانید برای نصب و راه اندازی و نیز رفع مشکلات مربوط به اشتراک گذاری چاپگرهای موجود در شبکه که قبلا در شبکه شما اشتراک گذاشته شده اند اما الان دسترسی به آنها در شبکه ممکن نیست با ما تماس بگیرید.

گروه استاد شبکه در تمام روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 9 شب آماده ارائه خدمات می باشد. هزینه انجام خدمات ذکر شده در حالت عادی بین 200 تا 300 هزار تومان می باشد.

همانطور که میدانید دستگاه های چاپگر توسط شرکت های مختلف و برای اهداف کاری متفاوت تولید میشود. مهمترین برندهای های تولید کننده دستگاه چاپگر HP, Canon,Konica,Samsung میباشند که در همه اینها روال نصب دستگاه چاپگر تقریبا یکسان است و فقط درایور دستگاه ها متفاوت است.

انواع روش های نصب پرینتر

نصب پرینترها در محل کار و منزل معمولا به دو صورت نصب لوکال و نصب از طریق شبکه انجام میشود. در حالت نصب لوکال دستگاه چاپگر از طریق کابل مستقیم به سیستم شما وصل شده و بعد از نصب درایور مربوط به دستگاه چاپگر در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد میتوانید از دستگاه چاپگر استفاده کنید.

همچنین اگر کامپیوتر یا لپتاپ شما به یک مودم وای فای یا شبکه کابلی متصل است میتوانید با اشتراک گذاری این پرینتر با کامپیوترهای دیگر امکان دسترسی سیستم های دیگر را به این پرینتر بدهید. اما در در این حالت دسترسی به این پرینتر فقط در زمان روشن بودن کامپیوتری است که به طور مستقیم به چاپگر وصل شده است.

روش دیگر نصب پرینتر در سطح شبکه برای دستگاه های چاپگری که دارای پورت شبکه هستند ممکن است. در این حالت دستگاه چاپگر یک آی پی در سطح شبکه خواهد داشت و از آن طریق در سطح شبکه در دسترس سایر سیستم های موجود خواهد بود و فقط نیاز به نصب درایور دستگاه روی سیستم های موجود در شبکه خواهد بود.

مزیت این نوع نصب نسبت به نصب لوکال این است که نیاز به روشن ماندن یک سیستم برای دسترسی به پرینتر در سطح شبکه نیست.

معمولا بعد از مدتی از نصب چاپگر و اشتراک گذاری دستگاه در سطح شبکه ممکن است به دلایل مختلف امکان استفاده از دستگاه چاپگر در سطح شبکه یا حتی به صورت لوکال از بین برود و نتوانید از دستگاه چاپگر درست استفاده کنید که در این حالت میتوانید برای رفع مشکل اشتراک گذاری پرینتر در محل خود با ما تماس بگیرید.

عدم دسترسی به پرینتر در سطح شبکه میتواند به علت مشکلات نرم افزاری مانند ویروس یا یک آپدیت یا سخت افزاری کامپیوتر باشد که بعد از تماس با ما به سرعت مرتفع خواهد شد.

نصب و اشتراک گذاری پرینتر در محل

اگر شما دستگاه چاپگر جدیدی برای محل کار یا منزل خود تهیه کرده اید متیوانید برای نصب و اشتراک گذاری این دستگاه در سطح شبکه یا به صورت لوکالی با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان بتوانید از این دستگاه در سطح شبکه یا محل کار خود استفاده کنید.

خلاصه
product image
رتبه بندی
1star1star1star1star1star
رتبه کاربر
5 based on 7 votes
نام شرکت
Lanmaster.ir
نام خدمات یا محصول
نصب و راه اندازی و رفع مشکل اشتراک گذاری پرینتر در محل
قیمت
تومان 250000
دسترسی به خدمات یا محصول
Pre-Order Only

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.