خدمات پشتیبانی کامپیوتر و شبکه در محل مشتری

خدمات اشتراک گذاری پرینتر در محل

خدمات اشتراک گذاری پرینتر و چاپگر در محل مشتری از جمله خدمات گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه در زمینه شبکه و کامپیوتر است که در تمام نقاط شهر تهران قابل ارائه است. منظور از اشتراک گذاری پرینتر ایجاد امکان استفاده از یک دستگاه پرینتر توسط سایر سیستم های موجود در شبکه است.

شما میتوانید برای اعزام نصاب پرینتر به محل و ثبت سفارش خود از طریق تماس با شماره های

  02163877763

09355213763

و اعلام درخواست خود در سریع ترین زمان خدمات نصب و اشتراک گذاری پرینتر را در محل خود دریافت کنید.

از آنجا که نصب پرینتر در منزل و محل کار به صورتهای مختلف و بسته به نیاز و قابلیتهای دستگاه چاپگر متفاوت است میتوانید برای نصب و راه اندازی و نیز رفع مشکلات مربوط به اشتراک گذاری چاپگرهای موجود در شبکه که قبلا در شبکه شما اشتراک گذاشته شده اند اما الان دسترسی به آنها از طریق شبکه ممکن نیست با ما تماس بگیرید.

هزینه نصب و اشتراک گذاری پرینتر در شبکه

 هزینه انجام خدمات نصب و اشتراک گداری پرینتر روی سیستم های دیگر شبکه بین 300 تا 600 هزار تومان می باشد. متغیر بودن قیمت نصب و اشتراک گذاری پرینتر در محل بسته به تعداد دستگاه هایی که میخواهید روی آنها از یک پرینتر استفاده کنید و نیز نوع نصب پرینتر و درایور پرینتر می باشد. 

برای اطلاع دقیق از هزینه میتوانید در زمان تماس با ما برای اعزام کارشناس نصب پرینتر با اعلام شرایط و تعداد سیستم های خود از مبلغ دقیق هزینه مطلغ شوید.

همانطور که میدانید دستگاه های چاپگر توسط شرکت های مختلف و برای اهداف کاری متفاوت تولید میشود. مهمترین برندهای های تولید کننده دستگاه چاپگر HP, Canon,Konica,Samsung میباشند که در همه اینها روال نصب دستگاه چاپگر تقریبا یکسان است و فقط درایور دستگاه ها متفاوت است.

ساعت کاری خدمات نصب و اشتراک گذاری پرینتر و دستگاه های چاپگر در شبکه

گروه استاد شبکه در تمام روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 9 شب آماده ارائه خدمات نصب و اشتراک گذاری پرینتر در محل شما می باشد. معمولا در زمان انجام خدمات نصب و اشتراک گذاری دستگاه های چاپگر نیاز به تست ارتباط و انجام تنظیمات دیگری می باشد که گروه استاد شبکه با بیش از ده سال تجربه این تنظیمات را به سرعت انجام داده و شما میتوانید به راحتی از پرینتر و دستگاه های چاپگر خود در شبکه استفاده کنید. 

بنابراین برای نصب و راه اندازی پرینتر و نیز اشتراک گذاری پرینتر در محل خود میتوانید از طریق تماس با شماره های 

02163877763

09355213763

و اعلام درخواست خود در سریع ترین زمان خدمات نصب و اشتراک گذاری پرینتر را در محل خود دریافت کنید.

انواع روش های نصب پرینتر

نصب پرینترها در محل کار و منزل معمولا به دو صورت نصب لوکال و نصب از طریق شبکه انجام میشود. در حالت نصب لوکال دستگاه چاپگر از طریق کابل مستقیم به سیستم شما وصل شده و بعد از نصب درایور مربوط به دستگاه چاپگر در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد میتوانید از دستگاه چاپگر استفاده کنید.

همچنین اگر کامپیوتر یا لپتاپ شما به یک مودم وای فای یا شبکه کابلی متصل است میتوانید با اشتراک گذاری این پرینتر با کامپیوترهای دیگر امکان دسترسی سیستم های دیگر را به این پرینتر بدهید. اما در در این حالت دسترسی به این پرینتر فقط در زمان روشن بودن کامپیوتری است که به طور مستقیم به چاپگر وصل شده است.

روش دیگر نصب پرینتر در سطح شبکه برای دستگاه های چاپگری که دارای پورت شبکه هستند ممکن است. در این حالت دستگاه چاپگر یک آی پی در سطح شبکه خواهد داشت و از آن طریق در سطح شبکه در دسترس سایر سیستم های موجود خواهد بود و فقط نیاز به نصب درایور دستگاه روی سیستم های موجود در شبکه خواهد بود.

مزیت این نوع نصب نسبت به نصب لوکال این است که نیاز به روشن ماندن یک سیستم برای دسترسی به پرینتر در سطح شبکه نیست.

معمولا بعد از مدتی از نصب چاپگر و اشتراک گذاری دستگاه در سطح شبکه ممکن است به دلایل مختلف امکان استفاده از دستگاه چاپگر در سطح شبکه یا حتی به صورت لوکال از بین برود و نتوانید از دستگاه چاپگر درست استفاده کنید که در این حالت میتوانید برای رفع مشکل اشتراک گذاری پرینتر در محل خود با ما تماس بگیرید.

عدم دسترسی به پرینتر در سطح شبکه میتواند به علت مشکلات نرم افزاری مانند ویروس یا یک آپدیت یا سخت افزاری کامپیوتر باشد که بعد از تماس با ما به سرعت مرتفع خواهد شد.

نصب و اشتراک گذاری پرینتر در محل

اگر شما دستگاه چاپگر جدیدی برای محل کار یا منزل خود تهیه کرده اید متیوانید برای نصب و اشتراک گذاری این دستگاه در سطح شبکه یا به صورت لوکالی با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان بتوانید از این دستگاه در سطح شبکه یا محل کار خود استفاده کنید.

 

خلاصه
product image
رتبه بندی
1star1star1star1star1star
رتبه کاربر
5 based on 10 votes
نام شرکت
Lanmaster.ir
نام خدمات یا محصول
نصب و راه اندازی و رفع مشکل اشتراک گذاری پرینتر در محل
قیمت
IRR 300000
دسترسی به خدمات یا محصول
Pre-Order Only