کابل کشی شبکه

انجام کلیه کارهای مربوط به کابل کشی شبکه های کامپیوتری

کابل کشی شبکه از جمله خدمات پسیو شبکه است که توسط گروه استاد شبکه انجام میشود. اگر به علت تغییر محل شرکت یا راه اندازی جدید محل کار و یا ایجاد تغییر در محیط کار نیاز به انجام کابل کشی، داکت کشی، آرایش رک دارید میتوانید با ما تماس بگیرید. گروه استاد شبکه کلیه این خدمات را با کمترین قیمت و سریع ترین زمان ارایه خواهد نمود.

خدمات پسیو شبکه

بخشی از کارهای مربوط به خدمات پسیو شبکه که توسط گروه استاد شبکه انجام میشود، شامل موارد زیر می باشد :

طراحی نقشه شبکه

طراحی نقشه شبکه های کامپیوتری قبل از شروع عملیات انجام میشود و در آن بهترین مسیر عبور کابل را با در نظر گرفتن آینده نگری های لازم آن و نیز مکان سایر تجهیزات مشخص می شود.

عملیات داکت و ترانک کشی شبکه بعد از طراحی نقشه شبکه شروع میشود و باعث زیبایی و حفظ کابلهای مورد استفاده در شبکه میشود.

کابل کشی شبکه، برق و تلفن

بعد از نصب داکت و یا ترانک نصب کابلهای شبکه و برق و احتمالا تلفن برای اتصال نودها انجام میشود.

نصب نودها، پریزها، کیستون‌ها و …

نصب نودها ، پریزهای شبکه و برق و کیستونها روی ترانکها و نصب سخت افزار شبکه تقریبا مرحله آخر عملیات پسیو شبکه است که انجام میشود.

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

با توجه به افزایش استفاده از دوربینهای مداربسته و کارآیی آنها و نیز تنوع دوربینها و موارد مختلف استفاده از آنها میتوانید برای نصب انواع دوربین های مدار بسته با گروه استاد شبکه تماس بگیرید.

نصب رک و تجهیزات داخل آن مانند سوئیچ،اکسس پوینت، روتر، سرور، UPS و …

اسمبل کردن رک و نصب تجیهزات داخل آن از جمله خدمات پسیو شبکه است که توسط گروه استاد شبکه انجام میشود. رک های معمولا در دو نوع اصلی ایستاده و دیواری با اندازه های مختلف وجود دارند که بسته به مکان از آنها استفاده میشود. قطعات اصلی رکها شامل موارد زیر است:

اگر برای کسب و کار خود قصد راه اندازی شبکه جدیدی را دارید و یا به علت تغییر محل کارتان نیاز به راه اندازی مجدد شبکه خود را دارید میتوانید برای انجام کلیه کارهای کابل کشی شبکه با گروه استاد شبکه تماس بگیرید.

گروه استاد شبکه آماده عقد قرارداد خدمات پسیو شبکه ، سخت افزار، نرم افزار و ارایه کلیه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری در تهران با شرکتها، مدارس و آموزشگاه ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *