خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه و کامپیوتر تهران

نصاب شبکه های کامپیوتری در تهران

خدماتی که توسط نصاب شبکه های کامپیوتری در محل مشتری انجام میشود، مربوط به راه اندازی سرویس های شبکه و اشتراک گذاری پوشه ها و پرینترها و ایجاد دسترسی و محدودیت در شبکه های محلی شرکت ها و موسسات است. اگر شما هم نیاز به اشتراک گذاری پوشه ها و فایلها در محل کار خود را دارید، برای دریافت این خدمات با ما تماس بگیرید.

جهت اعزام نصاب شبکه به محل خود با شماره تلفن 02163877763 یا 09355213763 تماس بگیرید. تکنسین‌های ما در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

ساعات کاری نصاب شبکه تهران

برای دریافت خدمات حضوری و اعزام نصاب شبکه به محل خود متیوانید از ساعت 7 صبح تا 9 شب تمام روزهای هفته و ایام تعطیل با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان خدمات شبکه مورد نظر خود را دریافت کنید.

هزینه نصب و راه اندازی شبکه تهران

همان طور که میدانید هزینه نصب و راه اندازی شبکه بسته به مورد متفاوت است اما برای اطلاع از حدود قیمت ما در اینجا لیست خدمات و قیمت را قرار داده ایم.

لیست قیمت خدمات شبکه و کامپیوتر در محل مشتری در تهران که توسط گروه استاد ارائه میشود.

راه اندازی شبکه کامپیوتری ورک گروپ و دامین توسط نصاب شبکه

خدمات راه اندازی شبکه های ورک گروپ و دامین یکی دیگر از خدماتی است که توسط نصاب شبکه گروه استاد شبکه با توجه به نیاز و خواسته شما انجام میشود.

نصب شبکه های کامپیوتری و راه اندازی آن در محل شما از اشتراک گذاری پرینتر و فایل شیرینگ آغاز میشود و بسته به نیاز شما با راه اندازی اکتیودایرکتوری، اکسچنج سرور، IIS ، CA Server و DFS گسترش می یابد.

خدمات دورکاری و دسترسی از راه دور

راه اندازی سرویس های دورکاری و ایجاد امکان دسترسی به منابع و پوشه های کاری از راه دور یکی دیگر از خدماتی است که توسط گروه استاد شبکه ارایه میشود. اگر شما هم میخواهید از خانه به نرم افزارهای محل کار متصل شوید یا میخواهید به فایلها و پوشه های موجود در سیستم خود همیشه حتی از طریق گوشی دسترسی داشته باشید، برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

  • راه اندازی سرویس های دورکاری و دسترسی به منابع از راه دور

در قسمت سرور، سرویسهای مورد نیاز برای نصب بررسی می شوند. در صورت نیاز انجام خدمات مجازی سازی سرور انچام شده و سیستم عامل سرور بسته به کارکرد سرور و نرم افزارهای مورد نیاز نصب می گردد.

برای اعلام درخواست خدمات شبکه و کامپیوتر و اعزام نصاب شبکه به محل شما کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن تماس جهت اعزام نصاب شبکه در محل شما
093552137
02163877763

خدمات نصب انواع ویندوز و مجازی سازی

کلیه خدمات نصب سیستم عامل و نیز در صورت نیاز مجازی سازی سرور با هایپروی یا وی ام ویر توسط گروه استاد شبکه انجام می شود.

در بخش کلاینت ها نرم افزارهای عمومی مانند آفیس، نرم افزارهای ادوبی و سایر نرم افزارها مورد نیاز مطابق با آخرین نسخه نصب می شوند.

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

خدمات پشتیبانی که یکی از اصلی ترین خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه است و عبارت است از پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه و رفع مشکلات و پیاده سازی سرویسهای مورد نیاز در شرکتها و سازمانهایی که از شبکه های کامپیوتری استفاده میکنند. برای دریافت این خدمات میتوانید با ما تماس بگیرید.

انجام خدمات امنیت شبکه توسط نصاب شبکه

نصب و راه اندازی فایروال های امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری بر روی ورودی شبکه جهت جلوگیری از نفوذ به شبکه و نیز کنترل اینترنت مصرفی و دسترسی به صفحات وب توسط کاربران داخل مجموعه. این تنظیمات به گونه ای توسط گروه استاد شبکه انجام میشود که با وجود استفاده آسان کاربران و امکان نفوذ به شبکه سخت شود. برای دریافت این خدمات هم میتوانید با ما تماس بگیرید.

اگر برای کسب و کار خود قصد راه اندازی شبکه کامپیوتری دارید و یا به علت تغییر محل کارتان نیاز به راه اندازی مجدد شبکه خود دارید، و یا هر علت دیگری میتوانید برای انجام کلیه خدمات مربوط به خدمات اکتیو شبکه در تهران با گروه استاد شبکه تماس بگیرید.

گروه استاد شبکه آماده انجام قرارداد پشتیبانی شبکه ، سخت افزار و نرم افزار و کلیه خدمات پشتیبانی اکتیو شبکه در تهران با شرکتها، مدارس و آموزشگاه ها می باشد.