خدمات پشتیبانی کامپیوتر و شبکه در محل مشتری

خدمات پشتیبانی شبکه در محل مشتری

صفر تا صد خدمات شبکه و کامپیوتر

خدمات پشتیبانی شبکه یا انجام امور شبکه های کامپیوتری یکی از اصلی ترین خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه است و عبارت است از خدمات نگهداری و پشتیبانی و از تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه و رفع مشکلات و پیاده سازی سرویسهای مورد نیاز در شرکتها و سازمانهایی که از شبکه های کامپیوتری استفاده میکنند. برای درخواست خدمات پشتیبانی شبکه در محل خود میتوانید از خدمات ما استفاده کنید.

تلفن درخواست خدمات پشتیبانی شبکه در محل

برای ثبت درخواست خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه در محل خود کافیست با شماره های

09355213763
02163877763

تماس بگیرید تا پشتیبان شبکه گروه استاد شبکه در سریع ترین زمان در محل شما حضور یابد.

ساعات کاری شرکت پشتیبانی شبکه

برای انجام امور شبکه  و نگهداری شبکه خود و حضور تکنسین پشتیبانی شبکه به محل خود متیوانید از ساعت 7 صبح تا 9 شب تمام روزهای هفته و ایام تعطیل با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان خدمات شبکه مورد نظر خود را دریافت کنید.

هزینه خدمات پشتیبانی شبکه در محل شما

همان طور که میدانید هزینه خدمات پشتیبانی شبکه بسته به مورد متفاوت است اما برای اطلاع از حدود قیمت ما در اینجا لیست خدمات و قیمت را قرار داده ایم.

مشاهده تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه گروه استاد شبکه

مشاهده تعرفه خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه

در زمان استفاده از شبکه ممکن است برای رایانه ها و یا تجهیزات شبکه مشکلاتی بوجود آید و رفع این مشکلات اهمیت بسیار زیادی در کارآیی شبکه های کامپیوتری دارد تا شرکتها بتوانند بدون دغدغه از قطعی شبکه و توقف کارهای روزمره سازمان، از امکانات شبکه به درستی استفاده کنند.

فرایندهای عیب یابی شبکه های کامپیوتری یکی از دشوارترین کارها است، زیرا امکان بروز اشکال در گستره وسیعی از فرایندها و تجهیزات وجود دارد. فرایند عیب یابی شبکه یک رویکرد منظم برای حل مشکل است که برای یافتن اشکالات نرم افزاری یا سخت افزاری شبکه و رفع ایراد و اصلاح آنها صورت میگیرد.
متخصص عیب یابی سعی در تشخیص محدوده و نوع مشکل دارد و با داشتن دانش و تجربه کافی در مورد انواع اشکالات فرایند عیب یابی را آغاز کرده، در نهایت اقدام به برطرف کردن مشکل میکند. در فرایند عیب یابی بهتر است یک روال منظم طی شود و اقدامات لازم نیز در یک فهرست وارسی یادداشت شوند.

پشتیبانی و رفع مشکلات شبکه های کامپیوتری

مشکلات شبکه های کامپیوتری معمولا به دو دسته تقسیم میشوند:

اشکالات سخت افزاری: برخی اشکالات نظیرخرابی دستگاه و تجهیزات شبکه و قطعی اتصالات، سخت افزاری هستند.

اشکالات نرم افزاری: برخی اشکالات که به دلیل پیکربندی اشتباه، ویروسهای رایانه ای و محدودیت های ایجاد شده توسط فایروال به وجود می آید، مشکلات نرم افزاری هستند.

محدوده بروز مشکل در شبکه بسیار گسترده است و در دو حالت زیر رخ میدهد:
بروز اشکال در قسمتی از شبکه: وقتی قسمتی از شبکه مشکل دارد، یعنی یک بخش از شبکه قطع شده است و اشکال از یک یا چند دستگاه و یا اتصالات آنها است ولی سایر قسمتهای شبکه قابل دسترسی هستند.
بروز اشکال در کل شبکه: زمانی که کل شبکه از کار بیفتد و به هیچ قسمتی از شبکه نتوان دسترسی داشت و یا برای تمام رایانه ها و نودهای شبکه مشکل یکسانی مانند عدم دسترسی به اینترنت پیش آمده باشد.

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از خدمات اصلی گروه استاد شبکه می باشد و ما میتوانیم اکثر مشکلاتی که در قسمت اکتیو یا پسیو شبکه شما بوجود می آید را در اسرع وقت برای شما رفع کنیم. برای دریافت خدمات اکتیو و پسیو شبکه های کامپیوتری در تهران میتوانید با گروه استاد شبکه تماس بگیرید.

با استفاده ازخدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری که توسط گروه استاد شبکه ارایه میشود، اختلالهایی که در عملکرد شبکه و تجهیزات کامپیوتری شما بوجود می آید در سریع ترین زمان رفع خواهد شد. قرارداد پشتیبانی شبکه میتواند شامل موارد زیر باشد:

رفع مشکلات سخت افزاری کامپیوترها

عیب یابی و رفع مشکلاتی که ممکن است در کامپیوترها، تجهیزات شبکه، سرورها، چاپگرها و سایر تجهیزاتی که توسط کاربران استفاده میشود بوجود آید، کاری است که توسط پشتیبانی شبکه گروه استاد شبکه انجام می شود.

تکنسین خدمات کامپیوتری

رفع مشکلات نرم افزاری شبکه های کامپیوتری

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است، برای شبکه های کامپیوتری بوجود آید، مشکلات نرم افزاری کامپیوترها، سرورهای شبکه، سیستم عامل و نرم افزارهای کلاینت است برای رفع آن میتوانید با ما تماس بگیرید.

رفع مشکلات زیرساخت های شبکه های کامپیوتری

زیر ساخت های شبکه یعنی تجهیزات پسیو شبکه که شامل کابل های شبکه، داکت و ترانک شبکه، رک، پچ پنل، کیستون ها وپچ کوردهایی هستند که در ساختار شبکه از آنها استفاده شده است و ممکن است هرکدام از این تجهیزات به علتی دچار مشکل شده و کارکرد شبکه را با مشکل مواجه کنند. اگر شما با این چنین مشکلاتی در شبکه محل کار خود مواجه هستید برای رفع آن میتوانید با ما تماس بگیرید.

خدمات مشاوره ای شبکه های کامپیوتری

ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص امنیت شبکه و ارتقا شرکت ها از خدماتی است که توسط گروه استاد شبکه در طی خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ارائه می شود.

مشاهده تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه گروه استاد شبکه

مشاهده تعرفه خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه

کلیه شرکتها، مدارس و آموزشگاه ها میتوانند برای استفاده از خدمات کامپیوتری و پشتیبانی “گروه استاد شبکه” با ما تماس بگیرند.

خدمات کامپیوتر و شبکه گروه استاد شبکه
خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری
نوع خدمات
خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری
نام تکنسین
درویش زاده,
تمام نقاط ,در محل مشتری,شهر تهران- Telephone No.09355213763
محل
در محل مشتری
توضیح
خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری در محل مشتری