خدمات پشتیبانی کامپیوتر و شبکه در محل مشتری

خدمات مجازی سازی سرور با Hyper-v و vmware در محل شما

برای استفاده بیشتر و بهینه از منابع سخت افزاری سرور و جدا سازی سیستم ها میتوانید از خدمات مجازی سازی سرور با Hyper-v و vmware در محل که از جمله خدمات گروه استاد شبکه با بیش از 10 سال تجربه در زمینه خدمات کامپوتر و شبکه می باشد استفاده کنید.

برای ثبت سفارش خدمات مجازی سازی سرور در محل خود می‌توانید از طریق تماس با شماره های 

02163877763

09355213763

و اعلام درخواست خود در سریع ترین زمان سرویس مورد نظر خود را در محل دریافت کنید.

در انجام خدمات مجازی سازی سرور از یک تکنولوژی استفاده میشود که در آن با استفاده از یک نرم فزار (که همان هایپروایزر می باشد) روی یک سرور فیزیکی چندین سرور مجازی یا ماشین مجازی نصب میشود که این سرورها رفتار و عملکردی مشابه یک سرور فیزیکی دارند و میتوان روی هر کدام از این سرورهای مجازی سیستم عامل و سرویس های مورد نیاز را نصب کرد و نیز میتوان به راحتی از آنها یک خروجی گرفت و آن خروجی را روی یک سرور مجازی دیگر وارد کرد.
در تکنولوژی مجازی سازی یک لایه نرم افزاری به نام هایپروایزر (Hypervisor) سیستم عامل های نصب شده (یا ماشین های مجازی) و سرور فیزیکی قرار می گیرد که منابع سخت افزاری سرور را میان ماشین های مجازی به اشتراک می گذارد.

اگر برای شرکت خود مجبور به تهیه سرور فیزیکی شده اید و یا اینکه از قبل در شرکت خود سرور داشته اید باید بدانید که روی این سرور میتوانید چندین سیستم عامل مختلف با کاربری های مختلف داشته باشید و به میتوانید به هر کدام از این سیستم ها مقداری از سخت افزار سرور را بسته به نیاز اختصاص دهید. برای راه اندازی سرور مجازی روی سرور های فیزیکی خود میتوانید از طریق تماس با شماره های 

02163877763

09355213763

و اعلام درخواست خود در سریع ترین زمان سرویس مورد نظر خود را در محل دریافت کنید.

جالب است بدانید برای نصب چندین سیستم عامل روی یک سیستم فیزیکی حتما نیازی به خرید یک سرور واقعی نیست و میتوانید این سرویس را روی سیستم های کامپیوتری که دارای سخت افزار قوی هستند هم در محیط واقعی داشته باشید.

کاربرد های مجازی سازی سرور با Hyper-v و vmware

از مهمترین کاربردهای مجازی سازی سرور امکان اجرای همزمان چند سیستم عامل و ایجاد پیکربندی های مختلف نرم افزار و سخت افزار روی یک این سیستم عامل به صورت جداگانه است. مجازی سازی برای هر دو منظور مجازی سازی و ابزار مدیریت ماشین مجازی طراحی شده است. در زیر به تعدادی از کاربردهای مجازی سازی اشاره می شود:

• اجرای برنامهای قدیمی با استفاده از مجازی سازی: اجرای برنامه هایی که نیازمند اجرا در نسخه های قدیمی تر ویندوز و یا حتی سیستم عامل های دیگر هستند را میتوان با استفاده از مجازی سازی روی یک سیستم جدید نصب و مورد استفاده قرار داد.
• نصب سیستم عامهای دیگر با استفاده از مجازی سازی: مجازی سازی امکان نصب و حذف کردن سیستم عامل های مختلف را به سادگی میسر می سازد.
• تست نرم افزار با استفاده از مجازی: برای تست نرم افزارهایی که با استفاده از ماشین مجازی روی چند سیستم مختلف استفاده می شوند. با استفاده از مجازی سازی شما می توانید نرم افزارهایی را که میخواهید در شبکه مورد استفاده قرار دهید ابتدا با استفاده از مجازی سازی روی یک سیستم یا شبکه مجازی نصب اجرا کنید و سپس آن ماشین های مجازی را میتوانید با اکسپورت و اینپورت کردن روی سیستم های میزبان دیگر قرار دهید.
• رفع اشکال ماشین های مجازی: شما می توانید یک ماشین مجازی را از محیطی دیگر روی Hyper-V سیستم خود وارد یا اینپورت کنید و بعد از رفع اشکال، آن را دوباره به محیط اولیه برگردانید.
• تست شبکه با مجازی سازی : با استفاده از یک شبکه مجازی، شما می توانید یک محیط با چند ماشین مجازی برای توسعه و تست ایجاد کنید تا از عدم تاثیر پذیری و تاثیر گذاری آنها بر محیط شبکه واقعی اطمینان داشته باشید.

نرم افزار های مختلفی برای راه اندازی سرویس های مجازی طراحی شده که مهمترین آنها محصولات شرکت VMWare و مایکروسافت است که سرویس مجازی سازی مایکروسافت به Hyper V معروف است و شما میتوانید در صورت نیاز برای راه اندازی سرویس مجازی ساری با VMWare یا Hyper-V با ما تماس بگیرید.

راه اندازی مجازی سازی سیستم با vmware در محل

 

همچنین میتوانید برای پیکربندی و انجام تنظیمات سیستمها و سرویسهای شبکه های کامپیوتری خود علاوه بر آموزش های موجود در قسمتهای مختلف سایت از خدمات کامپیوتری و خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری که توسط گروه استاد شبکه ارایه میشود استفاده کنید.

خلاصه
product image
رتبه کاربر
5 based on 11 votes
نام شرکت
Lanmaster.ir
نام خدمات یا محصول
خدمات مجازی سازی سیستم با Hyper-v و vmware در محل شما
قیمت
IRR 500000
دسترسی به خدمات یا محصول
Pre-Order Only